TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Jautāt ekspertam

Pagaidu aizsardzība pret koroziju

Pagaidu aizsardzības līdzekļi ir neaizvietojami palīgmateriāli metālapstrādes uzņēmumos, sākot no tēraudliešanas rūpnīcām līdz precīzijas mašīnbūvei.

To uzdevums ir aizsargāt no korozijas sagatavi uzglabāšanas, transportēšanas vai apstrādes starplaikos. Tos pielietojot, tiek radīta aizsargplēve, kura metālu izolē no apkārtējās vides.

Korozija ir metālu vai to sakausējumu (un citu vielu) pakāpeniska iznīcināšana to virsmas oksidēšanās vai ķīmiskas vielas iedarbības rezultātā.
(korodēt = grauzt)

Pareizs produkts pareizam pielietojumam

Var būt vairāki nesēju un aizsargplēves veidi. Šo divu kombinācija būtiski ietekmē uzklāšanas metodi, aizsargkārtas biezumu un noturību. Produktu, kuru sastāvā ir šķīdinātāji, smakas intensitāte var būt tik spēcīga ka to pielietošana, ņemot vērā risku veselībai un to zemo uzliesmošanas temperatūru, jāveic pastiprinātos drošības apstākļos.

Aizsardzības ilgums

Mazāk jūtīgs aizsargslānis nodrošina ilgāku aizsardzības laiku, bet to ir grūtāk notīrīt no aizsargājamās virsmas.

Spēja atgrūst ūdeni

Pretkorozijas eļļu sastāvā esošās piedevas ūdens atgrūšanai iespiežas zem ūdens kārtiņas un izolē virsmu no tā, spēcīgi piesaistoties metālam. To darbības mehānisms ir sekojošs: noteiktas augsti polārās molekulas ar metāliem saistās stiprāk nekā ūdens (attēlos ir tumši pelēki plankumi), tādējādi atgrūžot to no virsmas. Molekulas sarindojas uz virsmas un izveido aizsargkārtu, vienlaikus izolē un ūdeni notur peldošā stāvoklī eļļā.

Sazinieties ar mums šeit vai
Apskatiet populārāko produktu klāstu šeit.