Izcilās smago dīzeļdzinēju eļļas DURON™, kuras ir oficiāli atestētas ar jauno standartu API CK-4

Izstrādātas plašam tehnikas klāstam ar dīzeļa dzinējiem, kuri strādā īpaši smagos ekspluatācijas apstākļos
Piegāde - bez maksas!

APSKATĪT 5 PRIEKŠROCĪBAS VEIKT PASŪTĪJUMU


DURON™ EĻĻAS OFICIĀLI ATESTĒTAS JŪSU DZINĒJIEM. IESAKA ORIĢINĀLIE DZINĒJU RAŽOTĀJI (OEM)

VISĀ PASAULĒ

API CK-4 kategorijas eļļas pārsniedz API CJ-4 (un citu) kategoriju prasības. Tās atļauj paaugstinātu efektivitāti un piemērotas arī vecākiem dzinēju modeļiem.


Mašīnas. Iekārtas. Tehnika.

Jūsu panākumi biznesā ir tieši atkarīgi no tā, cik intensīvi tiek izmantoti jūsu tehnikas resursi.

Mūsdienu konkurences apstākļos produktivitātes, efektivitātes un rentabilitātes saglabāšana kļūst par katra uzņēmuma galveno mērķi.
Jūsu mērķu sasniegšana - tā ir mūsu specializācija.

Novērtējiet ieguvumus,
izmantojot jaunās paaudzes dīzeļdzinēju eļļas- DURON™ Next Generation 


Šīs eļļas ir radītas atbilstoši API CK-4 un FA-4 standartiem - tās ir visizturīgākās un vismodernākās eļļas, kuras mēs līdz šim esam radījuši.

TĀS IR PĀRĀKAS VISOS KRITĒRIJOS


IEPRIEKŠĒJĀS API CJ-4 PAAUDZES EĻĻU
SALĪDZINĀJUMS AR JAUNĀS API CK-4 PAAUDZES EĻĻĀM

IZCILAS DARBA SPĒJAS, KURAS APZĪMĒ ŠIE SIMBOLI

Paaugstināta
mehāniskā, ķīmiskā un termiskā stabilitāte
Pagarināts
eļļas nomaiņas intervāls
Samazināts
degvielas patēriņš
Nodrošināta
augstākā līmeņa pretnodiluma aizsardzība un viegls aukstais starts

IZMANTOŠANAS PIEMĒRI:#1: MEHĀNISKĀ, ĶĪMISKĀ UN TERMISKĀ STABILITĀTE

DURON Next Generation dīzeļdzinēja eļļas
pārsniedz prasības ko nosaka
API CK-4 standarts, kā arī uzrāda labāku veiktspēju kā iepriekšējās DURON paaudzes produkti tādos rādītājos kā:

• Pretoksidācijas īpašības
• Cirpes (mehāniskā) stabilitāte
• Atbrīvošanās no gaisa (aerācijas kontrole)Rādītāji, kas pārsniedz industrijas standartus

DURON produkcija ievērojami pārsniedz pretnodiluma aizsardzības prasības, kas noteiktas industriālajos standartos attiecībā uz gultņu un cilindru nodilumu.#2: MAKSIMĀLA DZINĒJA PRETNODILUMA AIZSARDZĪBA

DURON ™ Next Generation eļļas nodrošina augstākā līmeņa dzinēja aizsardzību un netraucētu Jūsu autoparka darbību bez dīkstāvēm.

Vai ir nepieciešami pierādījumi?

Apskatiet kādu rezultātu demonstrē DURON eļļas Cummins ISB testā, kas ir viens no smagākajiem ekspluatācijas īpašību pārbaudes testiem API CK-4 kategorijā.

DURON Next Generation PRODUKTU LĪNIJAS EĻĻAS sniedz pārliecinošu rezultātu kas pārsniedz specifikāciju prasības.


Pēc produkta īpašībām

API CK-4 klases DURON eļļas krietni pārspēj API CJ-4 klases produkciju, nodrošinot nepārspētu aizsardzību dzinējam, kas arī tika nodemonstrēts Cummins ISB izmēģinājuma laikā.#3: MAKSIMĀLI PAGARINĀTS NOMAIŅAS INTERVĀLS*

Pagarināts eļļas maiņas intervāls nodrošina ievērojamu ekonomiju.

DURON Next Generation eļļām raksturīgs sevišķi garš nomaiņas intervāls, kas nerada dzinēja drošības un pretnodiluma aizsardzības riskus.


* Nomaiņas intervāls var tikt pagarināts saskaņā ar eļļas analīžu rezultātiem.#4: EFEKTIVITĀTE IZMANTOJOT EĻĻAS EKSTREMĀLU TEMPERATŪRU REŽĪMĀ

Dažreiz gaisa temperatūra mēdz būt no -40 līdz pat +50 °C.
un dzinēja iekšienē temperatūra var sasniegt pat 500°С.

DURON™ eļļām šīs temperatūras nav kritiskas.

Mūsu produkcijas reputācija balstās uz tās augstāko izmantošanas veiktspēju gan ļoti augstās, gan arī ļoti zemās temperatūrās.


DURON Next Generation eļļas atbilst un pilnībā pārspēj jaunākos standartus!
#5: SAMAZINĀTS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Degviela — viena no būtiskākajām izmaksu komponentēm.

Degvielas patēriņa samazinājums nekavējoties atspoguļojas peļņas pieaugumā.

Izmantojot zemākas viskozitātes klases dzinēju eļļas, ir iespējams gūt papildus degvielas patēriņa samazinājumu, nepasliktinot dzinēja pretnodiluma aizsardzību.

Tas viennozīmīgi dod tūlītējus finansiālus ieguvumus.


1. Degvielas ekonomijas rādītāji ir balstīti uz nozarē vispāratzītu testu kopumu SAE J1321 Type II.

2. Salīdzinājums SAE 15W-40 ar HTHS 4,1 cP un 10W-30 ar HTHS 3,5 cP.DURON™ EĻĻAS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAI


DURON Next Generation eļļas, kas paredzētas lauksaimniecības tehnikai, tiek ražotas izmantojot unikālu tehnoloģiju, to sastāvā apvienojot pilnībā attīrītas (99.9%) bāzes eļļas ar speciāli izstrādātu piedevu kompleksu, kas uzlabo eļļas ekspluatācijas īpašības.DURON™ EĻĻAS KOMERCPĀRVADĀJUMIEM


DURON Next Generation produktu līnija, kas paredzēta komercpārvadājumiem, sniedz tūlītēju ražīguma pieaugumu, ieskaitot eļļas nomaiņas intervāla pagarinājumu* un degvielas patēriņa samazinājumu.


* Nomaiņas intervāls var tikt palielināts saskaņā ar eļļas analīžu rezultātiem.DURON™ EĻĻAS BEZCEĻU UN CELTNIECĪBAS TEHNIKAI


DURON Next Generation produktu līnija bezceļu un celtniecības tehnikai, kas garantē ilgāko kalpošanas laiku un ļauj paaugstināt tehnikas ražīgumu, pateicoties augstākajiem dzinēja pretnodiluma aizsardzības standartiem pat vissarežģītākajos darba apstākļos - pie milzīgas slodzes un/vai ekstremālas temperatūras.

DURON NEXT GENERATION EĻĻU IZVĒLE
JŪSU DZINĒJAM

STIPRĀKAIS IT VISĀ-
DURON ™ CORE TECHNOLOGY DARBĪBĀVOLVO VDS-4.5

Ja vēl neesat sākuši lietot DURON motoreļļu, kas oficiāli atestēta Volvo VDS-4.5 specifikācijai, tad pieņemiet lēmumu izdarīt to tagad. Šo eļļas kategoriju Volvo ieviesa 2016. gadā un to sāka uzpildīt rūpnīcā, un šobrīd to plaši lieto arī pēcpārdošanas un pēcgarantijas periodā.

PRIEKŠROCĪBAS:

Salīdzinot ar vecākām Amerikas Naftas institūta (API) CJ-4 motoreļļām vai Eiropas ACEA E7 un E6 specifikācijām, Volvo VDS-4.5 nodrošina:

1) Par 20% labāku pretnodiluma aizsardzību;
2) Par 50% lielāku pretoksidācijas izturību, tātad stabilitāti pret termisko sabrukšanu;
3) Par 80% labāku viskozitātes stabilitāti augstās temperatūrās;

Bet tas vēl nav viss. Volvo VDS-4.5 nodrošina arī ievērojami garākus eļļas maiņas intervālus nekā agrāko specifikāciju motoreļļas – līdz pat 100 000 km atkarībā no vilcēja izmantošanas, un motorstundām. Tas ir pieaugums par 20%, to var pielietot visiem Volvo dzinējiem gan pirms, gan pēc 2011. gada un jaunākiem.

 

Vai joprojām neesat pārliecināts, ka DURON Volvo VDS-4.5 dzinēja eļļa ir pareizā izvēle jūsu flotei? Lūk, vēl trīs iemesli, kāpēc šodien vajadzētu pārslēgties:

-DURON Volvo VDS-4.5 piedāvā patentētu piedevu tehnoloģiju, kas ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju visiem Volvo dzinējiem.

-DURON Volvo VDS-4.5 ir pilnībā atpakaļsaderīga eļļa, un tas nozīmē, ka to var izmantot kā tiešu aizvietotāju visur, kur tiek izmantotas agrākās VDS-4.0, VDS-3, VDS-2, vai API CJ-4, CI-4, vai ACEA E7, vai E6 eļļas u.c.

-Volvo VDS-4.5 testi atbilst vai pārsniedz visu citu vadošo dīzeļdzinēju ražotāju prasības un specifiskos testus.

Turklāt DURON Volvo VDS-4.5 nodrošina ne tikai augstu oksidācijas stabilitāti, kas nodrošina izmaksu samazinājumu sakarā ar pagarinātiem intervāliem, bet arī lielisku pretnodiluma aizsardzību, kas nodrošina ilgu dzinēja kalpošanas laiku, izcilu kvēpu disperģiju un viskozitātes stabilitāti visā temperatūru diapazonā. Tas nodrošina izcilu dzinēja iekšejo tīrību, nosēdumu, uzdegumu un nogulšņu neveidošanos uz virzuļiem, vārstiem un karterī, un nevainojamu dzinēja kustīgo daļu dzesēšanu.

DURON HP 15W-40:

Petro-Canada DURON HP ir pieejams 15W-40 viskozitātes klasē, kā oficiāli atestēta un gaitas testus izturējusi Volvo VDS-4.5 eļļa, tā ir piemērota lietošanai vissmagākajos apstākļos un termiskajās slodzēs gan uz automaģistrālēm, gan bezceļiem.

Izcilās zemo temperatūru plūstamības īpašības un zemā sastingšanas temperatūra atļauj šo eļļu izmantot Latvijas klimatiskajos apstākļos visa gada garumā, un nodrošina vieglu dzinēja auksto startu līdz pat -25˚C zemās temperatūrās.

DURON HP 15W-40 atbilstību VOLVO VDS-4.5 testu prasībām apliecina VOLVO TRUCK izsniegts atestācijas apliecinājums

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar reģionālo Petro-Canada izplatītāju, lai jebkurā diennakts laikā pasūtītu DURON Volvo VDS-4.5. Jūsu dalība nodrošina arī piekļuvi cenu atlaidēm. Iegādājieties eļļu jau šodien!

IZJŪTIET
PRIEKŠROCĪBAS

DURON ™ Next Generation produktu līnijas pamats— dzidras un caurspīdīgas bāzes eļļas, 99,9 % attīrītas, kuras iegūst izmantojot patentētu tehnoloģiju HT Purity Process — vienu no tīrākajām pasaulē.

Vai jums ir jautājumi un vajadzīga konsultācija?

Mēs palīdzēsim jums piemeklēt piemērotākās smērvielas, kas sniegs darba efektivitātes pieaugumu un izcilu aizsardzību Jūsu iekārtām un transporta līdzekļiem.

Sākot ar dīkstāves samazināšanu un eļļas maiņas intervālu palielināšanu, līdz finanšu līdzekļu ietaupījumam iepērkot degvielu - mēs spēsim palīdzēt Jūsu biznesam.