TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Jautāt ekspertam

Eļļas divtaktu motoriem

Lielāko daļu mazo divtaktu benzīna dzinēju eļļo benzīna - eļļas maisījums. Vienkāršākās sistēmās degvielas tvertne tiek piepildīta ar iepriekš sajauktu benzīnu. Mūsdienu dzinējiem ir atsevišķa tvertne divtaktu eļļai, sūknis padod nepieciešamo eļļas daudzumu degvielai atkarībā no slodzes. Šī ir kopējo-zaudējumu sistēma. Smērviela, pēc daļējas sadedzināšanas, caur izplūdes sistēmu nonāk apkārtējā vidē. Tāpēc arī vides aizsardzība ir svarīgs aspekts eļļas sastāva formulēšanā.

Specifikācijas eļļām divtaktu motocikliem

Patlaban eksistējošā ISO specifikāciju sistēma eļļām divtaktu motoriem tika izstrādāta, ņemot vērā Amerikas, Eiropas un Japānas transportlīdzekļu ražotāju prasības. Papildus diagrammā parādītajām darbaspēu īpašībām, tā nosaka arī minimālo vērtību eļļas viskozitātei.

Salīdzinot ar sākotnējo līmeni, vidējā kategorija - tas, pirmkārt, ir labāka sadegšanas produktu kontrole, augstākā kategorija - daudz stingrākas prasības attiecībā uz motora tīrību (mazgājošais efekts).

Dažādu darbaspēju līmeņu salīdzinājums.


API: Amerikas Petrolejas Institūts

JASO: Japānas Automobiļu Standartizācijas Organizācija

TISI: Taivānas Industriālās Standartizācijas Institūts

ISO: Internacionālā Standartizācijas Organizācija

API specifikācijas tagad ir novecojušas, organizācija neizsniedz apstiprinājumu 2T darbapēju līmenim. Tomēr bieži parādās apzīmējums API TC+. Tas nozīmē atbilstību darbaspējām, kuras ievērojami pārsniedz API TC līmeni. Šo eļļu paredzamais sniegums ir līdzvērtīgs OEM eļļām, piem. Husqvarna.
JASO prasības ir integrētas ISO sistēmā.
TISI ir nozīme Tālajos Austrumos.
 

Outboard (piekaramie) motori

Divtaktu motorlaivu dzinējiem, ar ūdens dzesēšanu, īpašu ekspluatācijas apstākļa dēļ ir jāizmanto motoreļļa ar bezpelnu piedevām sastāvā.

Vienīgā eksistējošā eļļu specifikācija jūras dzinējiem ir NMMA TC-W3. Vispārpieņemto prasību sistēmu ir izstrādājusi nacionālā jūras ražotāju asociācija (NMMA).

Sazinieties ar mums šeit vai
Apskatiet populārāko produktu klāstu šeit.

Fotoattēlā varētu būt ūdenstilpe un teksts